-12%Гайковерт кутовий (тріскачка) пневматичний 1/2" INTERTOOL PT-1111
- Готово до відправки
- Код: PT-1111
1 049 ₴
919 ₴


Призначення
Кутовий гайковерт або пневматична тріскачка відмінно підходить для загального ремонту автомобіля, двигуна, заміни або переміщення радіаторів, свічок запалювання, встановлення та ремонту кондиціонерів тощо. Також виручить у побуті та заощадить ваші сили та час на відкручування та закручування кріплень. Стане в пригоді в різних областях, де потрібне швидке розбирання та складання виробів, деталей. Особливо зручна пневмотріскачка для роботи з невеликими кріпленнями в місцях з обмеженим доступом.

Ефективна робота
Кутовий гайковерт забезпечує крутний момент до 69 Нм при швидкості обертання до 160 об/хв. Важіль на корпусі приводить у роботу інструмент, і він відразу ж готовий до роботи, як тільки ви затиснули ручку гайковерта. Перемикач напрямку руху знаходиться зверху голови.

Легкий та зручний
Пневматичний гайковий ключ з храповим механізмом має досить легку та компактну конструкцію, загальна вага становить всього 1,3 кг, що зводить до мінімуму втому рук, і ви можете працювати значно швидше та продуктивніше.

Міцний та надійний корпус
Металевий корпус гайковерта підвищує загальну міцність інструмента. Зручна та компактна голова з посадковим квадратом пройшли термообробку, щоб забезпечити тривалий строк служби. Кожен компонент та механізм гайковерта з контролем якості на всіх рівнях виробництва забезпечують надійну та тривалу експлуатацію.

Рекомендації
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 150 л/хв. і більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
Також для покращення якості роботи та збільшення терміну служби пневматичного гайковерта, потрібне сухе та збагачене спеціалізованим мастилом повітря. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, а також лубрикатори чи маслянки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 69 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 110 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
- Ціна: 919 ₴







