вверхвниз

Газонокосарка електрична 1.2 кВт, ширина захвату 320 мм, висота зрізу 27/45/52 мм INTERTOOL DT-2260
- Немає в наявності
- Код: DT-2260
3 299 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Газонокосарка DT-2260 – надійний інструмент для покосу трави і газону на середніх і малих за площею ділянках. Завдяки регулюванню висоти покосу, невеликій вазі та відмінній маневреності це зручна і практична модель. Невибаглива в обслуговуванні і повністю екологічна, без викидів.
Ефективна робота
Оснащена електродвигуном, потужністю 1200 Вт, газонокосарка працює майже безшумно і забезпечує якісне виконання своїх функцій, обертаючи гострі та заточені леза зі сталі з частотою обертання - 3300 обертів на хвилину. Ширина захоплення лез - 320 мм, ви можете скосити більше трави за один прохід, що значно збільшить продуктивність роботи.
Зручність користувача
Невеликі габарити і вага газонокосарки, ергономічний дизайн, складана ручка - все це робить вашу роботу легшою і комфортнішою.
Встановіть висоту косіння, яка оптимально підійде під довжину трави, з трьома положеннями висоти: 27, 45, 52 мм.
Місткий травозбірник на 30 літрів забезпечує чистоту газону після косіння. Виготовлений з металевого каркасу, обтягнутого напівпрозорою тканиною, що дає можливість бачити наповненість мішка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 3 299 ₴








