-17%Електролобзик 750 Вт, 0-3000 хід/хв, глибина розпилу 80 мм INTERTOOL DT-0461
- Готово до відправки
- Код: DT-0461
1 799 ₴
1 499 ₴


Призначення
Електричний лобзик INTERTOOL DT-0461 ідеально підходить для виконання будівельно-ремонтних робіт, також це необхідний електроінструмент у побуті. Легко розпилює деревину, полімерні матеріали, метал, керамічні плити.

Ефективність
Ручний лобзик зі швидкістю руху пилки до 3000 хід/хв. гарантує високоефективне пиляння дерева завтовшки до 80 мм, сталі - о 8 мм, м'яких металів - до 10 мм. Довжина ходу пиляльного полотна становить 19 мм. Регулювання маятникового ходу дозволяє вибрати необхідну швидкість пиляння.

Зручність у роботі
Лобзик має компактні розміри, довжина - 21 см, вага - 2 кг. Оснащений зручною ручкою з гумовою накладкою у місці хвату, не ковзає в руці та гарантує повний контроль над робочим процесом. Також для зручності оператора під час довготривалих робіт передбачено кнопку з фіксацією положення ввімкнення. Надійний, міцний електродріт не заламується та довго служить. На вході електричного дроту в інструмент встановлений захист від переламування зі зручним фіксатором шестигранного ключа, який завжди у вас під рукою.
Комплектація
Лобзик електричний Інструкція Шестигранний ключ Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Довжина ходу пилки | 19 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Вага | 2.33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут пропилювання | 45, 90 ° |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 499 ₴









