вверхвниз
ХІТ

Генератор бензиновий інвертоний міні 2.3/2.5 кВт, 5.5л, 4-х тактний, мідна обмотка ZEGOR DIN-OPEN 2499
- Немає в наявності
- Код: DIN-OPEN 2499
17 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий інверторний міні 2.3/2.5 кВт, бак 5.5л, 4-х тактний двигун, мідна обмотка, ручний запуск ZEGOR DIN-OPEN 2499
Бензиновий міні інверторний генератор Zegor DIN-OPEN 2499, забезпечує чисту і стабільну електроенергію за рахунок чистоі синусоіди. Даний електрогенератор здатний запитати електроприлади загальною потужністю до 2300 Вт.
Генератор (MINI 2499) має компактні габарити, малошумний (68 дБа). Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкту та ін.
Переваги
- Економічний: витрата палива 0,35 кВт/год, в ECO режимі майже вдвічі менше;
- Продуктивний: 4-тактний OHV двигун об'ємом 212 см³;
- Простий запуск ручним стартером
- Вольтметр для контролю напруги;
- Генератор інверторного типу забезпечує чисту синусоїду, без спотворень, що важливо для чутливої техніки: комп'ютера, котла, телевізора тощо.;
- Надійний: захист від перевантаження, короткого замикання, низького рівня мастила;
- Малошумний, легкий і компактний;
- Підходить для електроприладів, сумарною потужністю 2,3 кВт;
- Завжди стабільна напруга: синхронний альтернатор з мідною обмоткою;
- Вихідна напруга - 230 В;

Характеристики
- Тип генератора - інверторний
- Максимальна потужність - 2500 Вт
- Номінальна потужність - 2300 Вт
- Обмотка альтернатора (статор та ротор) - мідь
- Частота мережі - 50 Гц
- Тип палива - бензин
- Об'єм паливного бака - 5.5 л
- Обсяг масла в картері - 0,6 л
- Показник рівня палива - так
- ECO режим - так
- Об'єм двигуна - 212 см/куб
- Тип запуску - ручний
- Паливо- бензин А-92, А-95
- Охолодження двигуна - повітряне
- Гарантія - 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.3 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Повна потужність | 2.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 2500 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Синій |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 170F |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.35 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 17 500 ₴








