вверхвниз

Інверторний бензиновий генератор відкритого типу, мідна обмотка, 4-х тактний 5.5/6.0 кВт Zegor DIN-OPEN6000
- Немає в наявності
- Код: DIN-OPEN 6000
35 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний бензиновий генератор відкритого типу, мідна обмотка, 4-х тактний двигун 5.5/6.0 кВт Zegor DIN-OPEN6000
Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1330 інверторного типу, забезпечує чисту і стабільну електроенергію. Виробляє чисту синусоїду, що робить його ідеальним для живлення чутливої електроніки і обладнання: комп'ютера, ноутбука, телевізора, котла опалення, водяного насосу тощо.
Може використовуватися як основне чи додаткове джерело електроенергії і здатний живити електроприлади, загальною потужністю до 5500 Вт.
Переваги
- Генератор інверторного типу забезпечує чисту синусоїду, без спотворень, що важливо для чутливої техніки: комп'ютера, котла, телевізора тощо.;
- Малошумний, легкий і компактний;
- Підходить для електроприладів, сумарною потужністю 5,5 кВт;
- Вихідна напруга - 230 В;
- Завжди стабільна напруга: синхронний альтернатор з мідною обмоткою;
- Надійний: захист від перевантаження, короткого замикання, низького рівня мастила;
- Продуктивний: 4-тактний OHV двигун, об'ємом 236 см³;
- Економічна витрата палива;
- Простий запуск ручним стартером;
- Електронний дисплей
Характеристики
- Тип генератора - інверторний
- Максимальна потужність - 6000 Вт
- Номінальна потужність - 5500 Вт
- Обмотка альтернатора (статор та ротор) - мідь
- Частота мережі - 50 Гц
- Тип палива - бензин
- Об'єм паливного бака - 15 л
- Обсяг масла в картері - 0,6 л
- Показник рівня палива - так
- ECO режим - так
- Об'єм двигуна - 236 см/куб
- Тип запуску - ручний
- Паливо- бензин А-92, А-95
- Охолодження двигуна - повітряне
- Гарантія - 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Колір | Синій |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 172FP |
| Об'єм двигуна | 236 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 545 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 35 000 ₴






