
Генератор інверторний бензиновий 3.0/3.5кВт 7л 4-х тактний ручний запуск ZEGOR DIN-OPEN 3500
- Немає в наявності
- Код: DIN-OPEN 3500
20 120 ₴
Бензиновий генератор інверторного типу 3.0/3.5кВт кВт ZEGOR
Генератор інверторного типу Zegor DIN-OPEN - компактний та легкий, що робить його легко переносимим. Це особливо корисно в ситуаціях, де потрібне мобільне електроживлення, наприклад на кемпінгу або під час відключення електроенергії.Завдяки інверторній технології генератори бензинового інверторного типу створюють чисту та стабільну електроенергію, яка підходить для підключення чутливих електронних пристроїв, таких як комп'ютери, телевізори та смартфони. Вони зазвичай працюють тихіше, ніж традиційні генератори завдяки можливості регулювання швидкості двигуна в залежності від навантаження. Бензинові генератори інверторного типу зазвичай ефективно використовують паливо, оскільки двигун регулюється відповідно до навантаження, що допомагає економити бензин. Оснащені функціями захисту від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безпечну роботу та продовжує термін служби пристрою.
-
Бренд - ZEGOR
-
Максимальна потужність - 3500 Вт
-
Матеріал обмотки - Мідь
-
Номінальна потужність - 3000 Вт
-
Номінальна напруга - 230 В
-
Об'єм двигуна - 223 см3
-
Система пуску - Ручний стартер
-
Тип двигуна - 4-тактний
-
Частота - 50 Гц
При першому підключенні генератора важливо правильно ввести його в роботу, та виконати «обкатку двигуна». Для цього необхідно навантажити двигун на рівні 50% від номінальної потужності, впродовж двох годин з постійною перевіркою рівня моторного масла в системі.
Важливо: після перших 20 годин роботи замінити моторне масло. Це забезпечить не тільки правильне введення в експлуатацію генератора, але і максимально збереже його робочі якості протягом тривалого періоду часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 3500 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3500 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 170FP |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.375 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 20 120 ₴






