-17%Степлер пневматичний комбінований під скобу та цвяхи, 16-40*5.8*1.25 мм / 15-50*1.25*1 мм INTERTOOL PT-1612
- Готово до відправки
- Код: PT-1612
1 499 ₴
1 249 ₴


Призначення
Пневматичний степлер PT-1612 відмінно підходить як для побутового застосування, так і для професійних монтажно-оздоблювальних робіт, таких як теплоізоляція будинку, покрівлі, підлог, обшивка меблів та ін. Також пневмостеплер стане в пригоді для будівельно-ремонтних проектів та зшивання твердих матеріалів на основі деревини.

Цвяхи та скоби
Відмінною характеристикою степлера є універсальність витратних матеріалів: він може працювати як зі скобами, так і з цвяхами. Висота скоб, з якими може працювати степлер – від 16 до 40 мм, ширина – 5,7 мм; висота цвяхів – від 15 до 50 мм.
Завдяки наявності системи швидкого завантаження кріплення, суттєво підвищується швидкість та ефективність роботи. Магазин вміщує 100 скоб, що дозволяє рідше поповнювати запаси та швидко перезавантажувати інструмент.

Ергономіка та комфорт
Пневмостеплер має дуже компактну та легку конструкцію, вагою 1,8 кг, не перевантажує руки, тому ним комфортно працювати протягом тривалого часу. Прогумована ручка забезпечує відмінну фіксацію інструмента в руці. Також у степлері передбачена можливість регулювання напрямку викиду повітря для більш зручної та безпечної роботи.

Безпека
Для додаткової безпеки степлер обладнаний блокуванням пускового гачка. Під час завантаження скоб завжди пам'ятайте, що повітряний шланг в цей момент повинен бути від'єднаний. Для безпеки під час роботи користувач та всі люди, які перебувають у робочому приміщенні, повинні надіти захисні окуляри.

Рекомендації
Для ефективної роботи пневмостеплера необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю 160 л/хв. й більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
Для покращення якості роботи та збільшення строку служби пневматичного степлера, потрібне сухе та збагачене спеціалізованим мастилом повітря. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, а також лубрикатори чи маслянки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина скоби | 40 мм |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Ширина скоби | 5.7 мм |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Вага | 2.457 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Ні |
| Можливість подвійного удару | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумісність | скоби/цвяхи |
| Покриття рукоятки | резина |
- Ціна: 1 249 ₴









