вверхвниз
-18%Сумка для інструментів з металевим каркасом, 26 кишень, потовщене дно, 610*270*400мм INTERTOOL BX-9004
- Готово до відправки
- Код: BX-9004
849 ₴
699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструментів з металевим каркасом, 26 кишень, потовщене дно, 610*270*400мм INTERTOOL BX-9004
Переваги
- Компактна та містка
- Міцна, виготовлена з поліестеру 600D
- 26 кишень для інструментів різного розміру
- Сумка з габаритами 610*270*400 мм
- Металевий каркас
- Комфортні ручки
- Подовжений плечовий ремінь
- Змійка з двома бігунками
- Потовщене дно
Сумка для інструментів INTERTOOL BX-9004 – об'ємна сумка для інструментів на блискавці.

Ідеально підходить для зберігання та транспортування інструментів. Забезпечує швидкий доступ до потрібного інструменту. Має 26 кишень. Габаритні розміри сумки – 610*270*400 мм. не займає багато місця. На лицьовій стороні розташовані три великі кишені на липучці.

Сумка для інструментів виготовлена із щільного поліестеру (600d) з металевим каркасом уздовж блискавки та потовщеним дном.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 26 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 1.742 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кишень | 26 |
- Ціна: 699 ₴






