-20%Шліфмашина ексцентрикова 125 мм, 300 Вт, регулювання обертів 5000-12000 об/хв. INTERTOOL WT-0541
- Готово до відправки
- Код: WT-0541
1 249 ₴
999 ₴


Призначення
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина відмінно підходить для оздоблювальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-які за формою поверхні (в тому числі увігнуті, округлі тощо). Ідеально підходить для фінішної, тонкої зачистки.

Ефективність
Цією шліфувальною машиною можна шліфувати різні види поверхонь завдяки регулятору швидкості, передбачено шість положень. Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Ролик регулятора знаходиться зверху на корпусі - це дозволяє швидко перемикати оберти, не відриваючись від процесу шліфування, та обрати оптимальний режим.

Чиста робота
Завдяки отворам у підошві пил потрапляє до контейнера, абразивні круги менше забиваються та довше служать. Ви можете легко очистити контейнер, відкривши його верхню кришку. На стику зі шліфувальною машиною передбачений гумовий ущільнювач, який не дозволяє вибитися пилу назовні.

Комфорт
Шліфмашина займає мало місця – досить компактна. Ергономічний, сучасний дизайн та невелика вага дозволяють зручно тримати її в руці й не втомлюватись під час тривалих робіт. На верхній частині корпусу прогумовані елементи для кращої фіксації в руках та контролю над інструментом.
Дві кнопки пуску для комфорту як шульги, так і правші, при цьому всі кнопки на корпусі "втоплені", проти випадкового вмикання під час роботи.
Шліфувальний круг легко замінити - підошва з липучкою, а наявність пилозбірника полегшить прибирання після роботи.
Прогумований мережний дріт не дубіє за низької температури та не переламується, довжина 3 метри дозволяє працювати без подовжувачів.
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Пилозбірник
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.688 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 230 |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 999 ₴








