-9%Фарбопульт пневматичний HVLP, форсунка 1,4 мм, 3 бар INTERTOOL PT-0103
- Готово до відправки
- Код: PT-0103
749 ₴
679 ₴


Призначення
Фарбопульт PT-0103 використовується для різноманітних фарбувальних робіт, ідеально підходить для фарбування різних поверхонь, деталей, автомобілів, меблів, обладнання тощо. Дозволяє якісно та швидко обробити будь-яку поверхню різними ЛФМ.

Якісне нанесення матеріалу
Фарбувальний пістолет виготовлений за технологією HVLP, тобто працює з великим об’ємом споживаного повітря та низьким тиском, завдяки чому досягається 75% ефективність перенесення ЛФМ на поверхню та економно витрачаються дорогі матеріали.

Можливості
Пістолет має три налаштування, що дозволяє вам більш точно відрегулювати подачу повітря, подачу фарби, ширину та форму факела, в результаті отримати ідеальне лакофарбове покриття.
Оснащений пластиковим бачком, об’ємом 600 мл, завдяки чому можна візуально контролювати рівень фарби, що дуже зручно. За необхідності бачок можна замінити на аналогічний новий PT-1901 або металевий PT-1906.
Дюза 1,4 мм дозволяє працювати з більшістю ЛФМ середньої в'язкості. Форсунку також можна замінити на аналогічну PT-2001 або з меншим діаметром 1,3 мм – PT-2000.
Також для цього фарбопульта передбачений ремкомплект під артикулом PT-2172. Усі додаткові аксесуари купуються окремо.

Зручний у роботі
Для зручного монтажу в пневматичну систему, фарборозпилювач комплектується фітингом – для легкого підключення шланга з швидкороз'ємним з'єднанням.
Інструмент з ідеальною посадкою в руці, легкий та не обтяжує зап'ястя, гарантує максимальний комфорт, в результаті можна без проблем працювати протягом тривалого часу. Фарбопульт чудово збалансований для ідеального контролю за робочим процесом.

Рекомендації
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 200 л/хв. й більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 6-10 мм.
Також для покращення якості роботи та збільшення строку служби фарбопульта, потрібно сухе та чисте повітря з визначеним параметром тиску до 3 атм. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, редуктори та фільтри.
Важливо! Після кожного використання фарбопульта необхідно чистити його від залишків матеріалу, адже це безпосередньо впливає на строкн експлуатації інструмента.
Комплектація
Фарбопульт
Фільтр в бачок
Фітинг
Міні-щітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 270 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.882 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | HVLP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр форсунки | 1.4 мм |
| Обсяг бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
- Ціна: 679 ₴






