-10%Органайзер 19" 475*380*160 мм. INTERTOOL BX-4016
- Готово до відправки
- Код: BX-4016
999 ₴
899 ₴



Призначення
Вертикальний органайзер з безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання та пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, невеликої фурнітури, металовиробів, біжутерії, бісеру тощо.

Можливості
Органайзер виготовлений з міцного пластику і вміщує 60 лотків однакових розмірів: 140*50*35 мм.
Всередині кожного лотка розміщується знімна перегородка, що збільшує кількість камер зберігання до 120 одиниць.

Зручний
Прозорі стінки дозволяють побачити що зберігається в лотках - це спрощують процес пошуку. Зручні ручки допомагають висувати лотки, а обмежувачі на верхніх стінках комірок не дозволяють випадати.

Використання
Органайзер призначений для стаціонарного використання та не займає багато місця. Завдяки отворам, розташованим на задній стінці, він легко кріпиться на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 60 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 137 мм |
| Вага | 3.125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Обсяг | 0.03177 м. куб |
| Кількість секцій | 60 шт |
| Габаритні розміри | 475х380х160 |
- Ціна: 899 ₴





