-7%Фарбопульт пневматичний LVMP MINI форсунка 0.8 мм, бачок 250мл INTERTOOL PT-0129
- Готово до відправки
- Код: PT-0129
699 ₴
649 ₴


Призначення
Фарбопульт PT-0129 професійного рівня, використовується для різноманітних фарбувальних робіт, ідеально підходить для фарбування невеликих деталей автомобілів, меблів, обладнання тощо. Дозволяє якісно та швидко обробити будь-яку поверхню різними лакофарбовими матеріалами.

Якісне нанесення матеріалу
Фарбопульт виготовлений за технологією LVMP, тобто працює з малим об’ємом споживаного повітря та середнім тиском. Це дозволяє досягати близького до максимального коефіцієнта розпилення на поверхню - 95%, завдяки чому економічно витрачаються дорогі ЛФМ.

Можливості
Пістолет має три налаштування, дозволяє вам більш точно відрегулювати подачу повітря, подачу фарби, ширину та форму факела, в результаті отримати ідеальне покриття лакофарбове покриття.
Оснащений пластиковим бачком об’ємом 250 мл, завдяки чому можна візуально контролювати рівень фарби, що дуже зручно. За потреби бачок можна замінити на PT-1903 або PT-1900.
Також ви можете замінити розмір дюзи на інший, що дозволяє працювати одним фарбувальним пістолетом з матеріалами різної в'язкості або поставити новий аналогічний комплект форсунки, що продовжить строк служби вашого фарбопульта. До фарбувального пістолета передбачені змінні комплекти з діаметром дюзи: PT-2107 – 0.8 мм, PT-2108 – 1 мм, PT-2109 – 1.2 мм. Передбачено також ремкомплект - PT-2129.

Рекомендації
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 150 л/хв. й більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 6-10 мм.
Також для покращення якості роботи та збільшення строку служби фарбопульта, потрібне сухе та чисте повітря з визначеним параметром тиску до 2,5 атм. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, редуктори та фільтри.
Важливо! Після кожного використання фарбопульта необхідно чистити його від залишків матеріалу, адже це безпосередньо впливає на строк експлуатації інструмента.
Комплектація
Фарбопульт
Міні-щітка
Фільтр у бачок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.25 л |
| Робочий тиск | 2.5 бар |
| Витрата повітря | 140 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.452 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | LVMP |
| Матеріал бачка | пластик |
| Розташування бачка | верхнє |
| Розмір факела | 15 см |
- Ціна: 649 ₴









