

Акумуляторний дриль-шурупокрут INTERTOOL WT-0351 забезпечує ефективність в роботі завдяки високій потужності, компактному розміру і високій продуктивності. Це незамінний інструмент для швидкого закручування саморізів, ремонту чи збирання меблів, монтажу гіпсокартону, свердління сталевих конструкцій тощо.
Особливості:
- Високий крутний момент 50 Нм для складних завдань;
- Дві швидкості 450/1700 об/хв. і регулятор крутного моменту 24+1 для різних типів робіт;
- Металевий міцний швидкозатискний патрон з функцією AUTO LOCK;
- Яркраве LED підсвічування робочої зони;
- Ергономічний корпус з прогумованою рукояткою для комфортної роботи.

Потужність і функціонал
Шурупокрут має крутний момент 50 Нм, що дозволяє свердлити отвори великого диаметра у деревині - до 40 мм, у сталі - до 13 мм.
Металевий швидкозатискний патрон надійний в роботі і стійкий до механічних пошкоджень. Працює з оснащенням від 2 до 13 мм.
Два діапазони швидкостей - до 450 і до 1700 об/хв. - дозволяють обрати оптимальний режим роботи як для свердління великих отворів у твердих матеріалах, так і для швидкого серійного свердління.
Електронний регулятор обертів у кнопці пуску забезпечує м'яку роботу без шкоди для матеріалу і кріплень.

Комфорт в роботі
Кнопка реверса, що розташована над пусковим "курком", дозволяє зручно змінювати напрям обертання однією рукою. Ергономічний корпус у поєднанні зі зручною прогумованою ручкой забезпечують надійне захоплення в роботі і дозволяють з комфортом працювати протягом тривалого часу.
Яскраве светлодіодне підсвічування, що розташоване в нижній частині шурупокрута, відмінно освітлює робочий простір за недостатнього освітлення. Індикатор заряду батареї завжди повідомить коли потрібно замінити розряджений акумулятор. Комплектний зарядний пристрій повністю заряджає Li-Ion акумулятор за 75 хвилин.
Шурупокрут поставляється в міцному кейсі із замками для зручного зберігання і транспортування інструмента.

Безпека
Інструмент оснащений системою захисту від перевантажень і перегріву для тривалої і надійної служби. Li-Ion акумулятор має вбудований захист від перегрівання: при досягенні критичної температури двигун автоматично зупиняється. Захист від перевантаження також автоматично вимкне інструмент при досягненні критичного навантаження на двигун.

Комплектація
Шурупокрут;
Li-Ion акумулятор ємністю 2 Аг;
Зарядний пристрій;
Скоба кріплення на пасок;
Кейс;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.344 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.15 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Так |
| Час заряду акумулятора | 75 хв |
| Напруга | 20 В |
| Регулятор моменту | 24+1 |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Патрон | 2-13 |
- Ціна: 3 399 ₴









