вверхвниз

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг спіральний поліуретановий 6.5*10 мм, 5м з швидкороз'ємними сполуками INTERTOOL PT-1710
Виробник: Intertool
Конструктивні особливості. Тип армування: Спіральне
Фізичні характеристики. Робочий тиск: до 12 бар
Дополнительные характеристики. Объем: 0,001856 м.куб; Вес: 0,525; Материал изготовления: полиуретан; Длина шланга: 5 см; Диаметр шланга: 6,5x10 мм; Быстроразъемное соединение: есть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина | 5 м |
| Товщина стінки | 10 мм |
| Колір | Синій |
| Робоче середовище | Повітря |
| Матеріал шланга | Поліуретан |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 16 бар |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Обсяг | 0.001987 м. куб |
| Довжина шланга | 5 см |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Вага | 0.528 кг |
- Ціна: 249 ₴



