-20%Шланг спіральний поліуретановий 5,5 x 8 мм 5 м INTERTOOL PT-1706
- Готово до відправки
- Код: PT-1706
249 ₴
200 ₴


Призначення
Шланг поліуретановий повітряний використовується для повітряних магістралей пневматичного обладнання. Відмінно підходить для подачі повітря на інструмент під час ремонту автомобілів, забивання цвяхів та скоб, внутрішньої обробки, фарбування та будівництва.

Зручність
Шланг дуже гнучкий, здатен розтягуватись до 5 метрів під час роботи. Навіть під навантаженням він продовжує зберігати свою спіральну форму, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб скрутити його після закінчення роботи.
Він не плутається й не перекручується, у згорнутому вигляді займає мало місця. Забезпечує простоту використання, особливо в тісних та захаращених місцях. Гладка поверхня шланга запобігає пошкодженню делікатних поверхонь, таких як пофарбовані стіни та оздоблення, дерев'яна підлога та ламінат.
Шланг підключається до системи за допомогою швидкороз'ємних з'єднань європейського типу, вони герметичні та дозволяють швидко під’єднати пневмоінструмент до компресора.

Надійність
Виготовлений з поліуретану (PU), він міцний та легкий, у порівнянні з гумовими та ПВХ шлангами. Відмінно витримує низькі температури від -10 °С до +60 °С, стійкий до стирання, зносу, маслу та жиру, захищений від негативного впливу сонячних променів, не втрачає свою гнучкість у холодну погоду. Не має запаху та абсолютно не токсичний.
Завдяки спеціальним спіральним обмежувачам на кінцях шланга забезпечується цілісність виробу, він захищений від заломів та можливих пошкоджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | Поліуретан |
| Область застосування шланга | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Повітря |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Довжина | 5 м |
| Армований шланг | Ні |
| Колір | Синій |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 15 бар |
| Руйнівний тиск | 17 бар |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Обсяг | 0.001382 м. куб |
| Довжина шланга | 5 см |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Вага | 0.32 кг |
- Ціна: 200 ₴




