-18%Пістолет піскоструминний пневматичний із металевим бачком, дві форсунки INTERTOOL PT-0707
- Готово до відправки
- Код: PT-0707
549 ₴
449 ₴


Призначення
Піскоструминний пістолет призначений для очищення деталей та різних поверхонь від забруднень, корозії, старої фарби тощо. Застосовується на СТО, в автомобільних майстернях, на будівельних майданчиках та в побуті. Також може використовуватись для матування скла, нанесення зображень та ін.

Міцна конструкція
Піскоструминний пістолет має сталевий бачок з міцним різьбовим кріпленням та металевою трубкою для абразиву, виконаний в повністю металевому корпусі. Варто зазначити, що найкраще у ролі абразива використовувати промитий кварцовий пісок або спеціальну абразивну суміш: електрокорунд, купершлак, дріб зі сталі або чавуну та ін.
Дві форсунки металева та керамічна дозволяють працювати більш довготривалий час, оскільки вони найбільше зношуються в процесі роботи.

Зручність у роботі
Завдяки своїм компактним габаритам, легкій конструкції та невеликому об’єму для піску в один літр, інструментом комфортно працювати протягом тривалого часу. Дизайн у вигляді пістолета з курком забезпечує зручність експлуатації. Для підключення до пневмосистеми передбачений фітинг для швидкороз'ємного з'єднання шланга.

Експлуатація інструмента
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю 400 л/хв. та більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 360 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Вага | 0.84 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | пістолет піскоструменевий |
| Матеріал виготовлення | метал |
- Ціна: 449 ₴




