-17%Пилосос будівельний 1.2 кВт, бак 20 л., пластик, >17кПа INTERTOOL DT-1020
- Готово до відправки
- Код: DT-1020
2 299 ₴
1 899 ₴



Призначення
Іноді після виконаної роботи лишається не менше бруду, ніж задоволення від результату. Саме для таких випадків створений будівельний пилосос DT-1020 — компактний, зручний і надійний помічник, з яким прибирання стає простішим. Він ідеально підійде для невеликих приміщень: гараж, майстерня чи будмайданчик. Легко впорається із сухим і вологим сміттям, а за необхідності — і с пролитою рідиною. Надійний вибір як для дому, так і для професійного використання.

Продуктивність
Пилосос працює від звичайної розетки і оснащений двигуном потужністю 1200 Вт. Цього вистачить, щоб без проблем упоратися з будівельним сміттям, адже робоче розрідження становить 17 кПа. Об'єму бака на 20 літрів достатньо, щоб не відволікатися на постійне очищення. Завдяки функції видування, пилосос допоможе швидко очистити робочі поверхні, продути інструмент чи прибрати сміття з важкодоступних кутів.

Зручність і мобільність
Пилосос легко переміщується завдяки міцним колесам, встановленим на широкій стійкій платформі. Колеса обертаються на 360°, що дозволяє розвертати пилосос прямо на місці — без ривків, нахилів і ризику перекидання. Це дуже зручно в обмеженому просторі чи за частого переміщення між зонами прибирання.
Для ще більшої свободи під час робот пилосос оснащений 4-метровим мережним шнуром і 1,5-метровим шлангом. Такий запас довжини дозволяє зручно пересуватися, не використовуючи подовжувач чи не міняючи розетки.
Міцний, але легкий, пластиковий корпус робить пилосос зручним для перенесення і використання.

Комплектація
Пилосос
Фільтр-мішок паперовий
Фільтр-спонж
Щілинна насадка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Потужність всмоктування | 1200 Вт |
| Розрідження | 170 мбар |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 230 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інше | макс. потужність підключається електроінструменту до 1000 Вт |
| Довжина шланга | 1.5 см |
| Застосування | для сухого та вологого прибирання |
| Об'єм резервуара | 20 л |
| Робоче розрідження | 15 кПа |
| Діаметр шланга () | 35 мм |
- Ціна: 1 899 ₴









