

Призначення
Плиткоріз ручний монорейковий призначений для різання керамічної та кахельної плитки, довжиною - до 600 мм, і товщиною - до 12 мм.

Можливості
Ріже легко та м’яко завдяки підшипниковій системі. Для більш точного та плавного ходу на каретці розміщені регулювальні гвинти, за допомогою них ви можете налаштувати обхват та прибрати люфт. Також плиткоріз обладнаний посиленою платформою, лінійкою та транспортиром.

Міцна та зручна конструкція
Різальний елемент – коліщатко, виготовлене з карбіду вольфраму (WC). Це найтвердіший та найміцніший матеріал на Землі, звичайно після алмазу. Ріже плитку без особливих зусиль, при цьому сам не ламається.
Зручна ручка має форму, яка повторює вигини долоні, дозволяє комфортно працювати тривалий час та не втомлюватись.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10.5 мм |
| Максимальна довжина різу | 600 мм |
| Максимальна глибина різу | 12 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість підшипників | 6 шт |
| Матеріал платформи | Металева |
| Товщина колеса | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Рез круглих отворів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 399 ₴









