
Генератор інверторний бензиновий 2.8/3.0 кВт 8л 4-х тактний ручний запуск STORM INTERTOOL DT-1330
- Немає в наявності
- Код: DT-1330
15 999 ₴


Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1330 інверторного типу, забезпечує чисту і стабільну електроенергію. Виробляє синусоїдальний вихідний сигнал, що робить його ідеальним для живлення чутливої електроніки і обладнання: комп'ютера, ноутбука, телевізора, котла опалення, водяного насосу тощо.
Такий генератор має компактніші габарити, конструкцію відкритого типу і є малошумним (62 дБа). Може використовуватися як основне чи додаткове джерело електроенергії і здатний живити електроприлади, загальною потужністю до 2800 Вт. Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкта тощо.

Надійна робота
Оснащений генератор чотиритактним одноциліндровим верхньоклапанним двигуном з повітряним охолодженням, що забезпечує надійну і тривалу стабільну роботу протягом 4 годин.
Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, що продукується обертанням валу двигуна, в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обмоткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків і відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.

Системи захисту
Для стабільної роботи без збоїв генератор оснащений наступними системами:
- Захист від перевантаження і короткого замикання автоматично вимикає двигун.
- Захист від низького рівня мастила: перш ніж рівень мастила в картері досягне мінімально безпечної межі, система захисту також вимкне двигун.
Окрім всього, генератор має ступінь захисту від вологи і пилу IP23.

Безпека
Для безпечної роботи, щоб виключити можливість ураження електричним струмом, на генераторі передбачена клема заземлення. Для цього необхідно підключити провід до клеми, а інший кінець під'єднати до металевої труби чи арматури.

Комфорт користувача
Запуск генератора відбувається за допомогою простого ручного стартера. Вам не потрібно докладати багато зусиль: спочатку потягніть стартер до появи легкого опору, а потім різким рухом витягніть шнур на всю довжину і двигун запуститься.
Передбачена розетка 230 В для підключення електроприладів що дуже зручно.
Бак на 8 літрів оснащений візиром, який показує рівень бензину, що дозволяє зручно контролювати і вчасно доливати паливо. Споживання палива у моделі DT-1330 становить 360 г/кВт*год., що досить економно. Картер потребує 0,6 л мастила, про низький рівень якого попередить автоматична система.
Генератор працює на нижчих обертах за невеликого навантаження, що знижує шум. Це особливо важливо у місцях, де потрібний низький рівень шуму, наприклад, на кемпінгах чи в жилих зонах.
Має порівняно малу вагу (26 кг) і невеликі габарити. Для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки, які також є захисною рамою від зіткнень з перешкодами під час експлуатації та переміщення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
- Ціна: 15 999 ₴







