
Характеристики
- Двигун — 4 тактний, 1 циліндр, повітряне охолодження
- Кількість фаз — Однофазний
- Максимальна потужність — 3,3 кВА
- Напруга — 230 В
- Номінальна потужність — 3 кВА
- Об'єм бака — 15 л
- Об'єм оливного бака — 0.6 л
- Робочий об'єм, куб. - 212
- Витрата палива — 360 г/кВт·год
- Система запуску — Ручний стартер
- Швидкість обертання — 3000 об/хв
- Паливо — бензин А-92, А-95
- Тип альтернатора — Синхронний
- Паливо-Бензин
- Частота - 50 Гц
- Бренд — Zegor
- Країна-виробник — Китай
Особливості
- Мідна обмотка двигуна.
- Автоматичний регулятор напруги (AVR).
- Захист від перевантаження від перевантаження.
- Захист від низького рівня оливи.
- Датчик рівня палива.
- Вольтметр.
- Вихід 12V.
- Розетки: 2х16А 230V.
Обладнаний генератор чотиритактним одноциліндровим верхнім двигуном із повітряним охолодженням, що забезпечує надійну та тривалу стабільну роботу впродовж 10 годин.
Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, продукованим обертанням вала двигуна в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обвиткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків і відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.
Для стабільної роботи без збоїв, генератор обладнаний такими системами:
- Захист від перевантаження й короткого замикання автоматично вимикає двигун.
- Захист від низького рівня оливи: перш ніж рівень оливи в картері досягне мінімально безпечного кордону, система захисту також вимкне двигун.
Крім іншого, генератор має ступінь захисту від вологи та пилу IP23.
Для безпечнішої роботи, щоб унеможливити пошкодження електричним струмом, на генераторі передбачена клема уземлення. Для цього необхідно під'єднати дріт до клемі, а інший кінець під'єднати до металевої труби або арматури.
Запуск генератора відбувається за допомогою простого ручного стартера. Вам не потрібно докладати багато зусиль: спочатку потягніть стартер до появи легкого опору, а потім різким рухом витягніть шнур на всю довжину та двигун запуститься.
Передбачені дві розетки для під'єднання електроприладів, що дуже зручно.
Бак на 15 літрів обладнаний візером із відбивним рівнем бензину, що дає змогу зручно контролювати та вчасно доливати паливо. Споживання палива в моделі ZEGOR DMM-3300 становить 360 г/кВт·год, що досить економно.
Картер вимагає 0,6 л олії, про низький рівень якого попереджає автоматична система. Рівень шуму під час роботи — лише 69 дБа.
Вага самого генератора 40.5 кг, для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки, які також є захисною рамою від зіткнень із перешкодами під час експлуатації і переміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3300 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 170F |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 40.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
- Ціна: 15 600 ₴






