-16%Бензопила ланцюгова 2.4 кВт., 52 см3, шина 45 см/18", шаг 0,325", мін/макс. 3200/11000 об/хв INTERTOOL DT-2208
- Готово до відправки
- Код: DT-2208
3 149 ₴
2 649 ₴



Призначення
Бензопила INTERTOOL DT-2208 з двотактним двигуном, потужністю 2,4 кВт, підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисною на будівництві та під час заготівлі дров, для сезонних робіт. Ідеальна для домовласників, майстрів-аматорів, а також професіоналів своєї справи.

Продуктивність
Двигун з робочим об'ємом циліндра 52 см³ та швидкістю обертання 3200 об/хв. забезпечує ефективне розпилювання деревини будь-якого виду, від мокрого дерева й стовбурів великих діаметрів до деревно-стружкових плит. Шина довжиною 45 см з ланцюгом 18”, кроком 0,325”, кількістю ланок 72 од., товщиною ланки 1,5 мм, має високі характеристики міцності та підходить для твердих порід дерева.

Збільшений ресурс
Конструкція поршневої групи з двома компресійними кільцями дозволяє ефективніше стискати паливну суміш, таким чином підвищуючи економічність.
Покриття хромом циліндра та поршня дозволяє звести до мінімуму тертя у поршневій групі, що збільшує термін експлуатації пилки та підвищує загальний ресурс роботи.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасне зношування шестерень та ланцюга, таким чином зводить технічне обслуговування до мінімуму. Для заливки мастила передбачений бачок.

Безпека
Для підвищення безпеки під час роботи, в пилці реалізовані:
- Механічне гальмо ланцюга вбереже у разі зворотного удару або попадання пильного ланцюга на тверду перешкоду.
- Антивібраційна система підвищує комфорт у роботі та мінімізує вплив вібрації на організм.
Не варто забувати, що будь-яка бензопила травмонебезпечна. Щоб уникнути травм, при роботі пилкою дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!

Зручність
Пила вирізняється оптимальним співвідношенням потужності й ваги. Сучасні технології та надійні матеріали виготовлення двигуна та деталей дозволили досягти оптимальних робочих характеристик, при цьому інструмент вирізняється довговічністю та зносостійкістю.
Широка передня ручка забезпечує кращу маневреність та зручне горизонтальне різання. Перфоровані зони на ручці гарантують зручне захоплення та повний контроль над процесом. Простота в обслуговуванні обумовлена також змащенням ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Шина | 450 мм |
| Потужність | 2400 |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Кількість ланок | 72 шт |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Гарантія | 12 р |
- Ціна: 2 649 ₴









