
Генератор бензиновий/газовий 2.8/3 кВт, 220 В, 15 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1133
- Немає в наявності
- Код: DT-1133
14 999 ₴
Генератор може використовуватися як основне чи додаткове джерело електроенергії та здатний живити електроприлади, загальною потужністю до 2800 Вт. Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкта тощо. С таким пристроєм не страшні відключення електроенергії, ви завжди зможете живити лампочки освітлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.
Переваги
- Підходить для електроприладів, сумарною потужністю до 3 кВт;
- Працює на бензині чи на газі, підключення від магістралі чи від балона;
- Вбудована система AVR проти стрибків напруги;
- Завжди стабільна напруга: синхронний альтернатор з мідною обмоткою;
- Надійний: захист від перевантаження, короткого замикання, низького рівня мастила;
- Продуктивний: 4-тактний OHV двигун, потужністю 7 к.с., об'ємом 208 см³;
- Економічний: витрата палива - 360 г/кВт*год.;
- Дві розетки 230 В / 16 А для підключення приладів;
- Вольтметр для контролю напруги;
- Простий запуск ручним стартером;
- Клема заземлення для безпечнішої експлуатації;
- Захисна металева рама з ручками для транспортування.
Два види паливної системи
Генератор INTERTOOLDT-1133 може працювати на двох видах палива: бензині і газі, перемикання між системами відбувається за допомогою спеціального важеля на карбюраторі. Можливість використання газу істотно зменшить витрату коштів, і ви зможете зекономити на паливі, особливо при тривалому використанні генератора. Підключення ж газового балона відбувається через шланг від редуктора. Рекомендуємо встановлювати додатковий редуктор (GS-0020 чи аналогічний) для стабільної роботи при підключенні до газового балона.
Надійна робота
Оснащений генератор чотиритактним одноциліндровим верхньоклапанним двигуном з повітряним охолодженням, це забезпечує надійну і тривалу стабільну роботу протягом 10 годин.
Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, що продукується обертанням вала двигуна, в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обмоткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків і відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.
Системи захисту
Для стабільної роботи без збоїв, генератор оснащений наступними системами:
- Захист від перевантаження і короткого замикання автоматично вимикає двигун.
- Захист від низького рівня мастила: перш ніж рівень мастила в картері досягне мінімально безпечної межі, система захисту також вимкне двигун.
Окрім всього, генератор має ступінь захисту від вологи і пилу IP23.
Безпека
Для безпечнішої роботи, щоб виключити можливість ураження електричним струмом, на генераторі передбачена клема заземлення. Для цього необхідно підключити провід до клеми, а інший кінець під'єднати до металевої труби чи арматури.
VFT-метр
Замість стандартного вольтметра, на генераторі встановлений універсальний контрольний прилад - VFT-метр:
- Вольтметр;
- Частотомір;
- Лічильник мотогодин.
Дисплей показує напругу, частоту та загальне напрацювання мотогодин, що полегшує експлуатацію і своєчасну здачу генератора на технічне обслуговування.
Комфорт користувача
Запуск генератора відбувається за допомогою простого ручного стартера. Вам не потрібно докладати багато зусиль: спочатку потягніть стартер до появи легкого опору, а потім різким рухом витягніть шнур на всю довжину і двигун запуститься.
Передбачені дві розетки для підключення електроприладів що дуже зручно.
Бак на 15 літрів оснащений візиром, який показує рівень бензину, що дозволяє зручно контролювати і вчасно доливати паливо. Споживання палива в моделі DT-1133 становить 360 г/кВт*год., що досить економно. Картер потребує 0,6 л мастила, про низький рівень якого попереджає автоматична система. Рівень шуму під час роботи — всього 69 дБа.
Вага самого генератора - 45 кг, для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки, які також є захисною рамою від зіткнень з перешкодами під час експлуатації і переміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 14 999 ₴






