-21%Шліфмашина кутова (болгарка) 2400 Вт, діаметр круга 230 мм, плавний пуск INTERTOOL WT-0228
- Готово до відправки
- Код: WT-0228
3 799 ₴
2 999 ₴

Кутова шліфувальна машина (КШМ) або болгарка - незамінний інструмент в арсеналі кожного майстра. Дана КШМ з кругом Ø 230 мм легко впорається із розрізанням цегли, каменю, бордюрів або плитки, не кажучи вже про труби або швелери. Може зробити розпили глибиною близько 65 мм.

Функціонал
Потужність КШМ - 2400 Вт, і висока швидкість різання - до 6300 об/хв., дозволяють швидко і легко впоратися із поставленими завданнями. Шліфмашина WT-0228 зберігає оберти навіть під час великих навантажень. Завдяки функції плавного пуску диск розкручується поступово, дозволяючи уникати ривків на старті. Є можливість швидкої заміни щіток, інструмент із пилозахистом високого рівня.

Надійна робота
Плавний пуск і захист від випадкового запуску робить роботу з КШМ безпечнішою. Металевий корпус редуктора відводить тепло і захищає від механічних пошкоджень.
Заміна насадок відбувається в рази швидше і простіше, завдяки кнопці блокування шпинделя. Диски надійно встанаолюються між шайбою і притискною гайкою без перекосу і люфту.
Міцний металевий захисний кожух встановлюється з будь-якої сторони і захищає Вас від сміття, іскор і уламків. Надійний товстий дріт довжиною 3 м з прогумованою ізоляцією не перегинається і не дубіє на морозі.

Зручність
Комфортний хват забезпечується надійною прогумованою рукояткой. Кнопка «пуск» має зручне розташування для натискання як лівою, так і правою рукою. При натисканні фіксуючої кнопки (зверху рукоятки), ви можете повернути рукоятку на 90° вліво чи вправо. Допоміжну рукоятку можна встановити з трьох сторін - дуже зручно під час виконання різнопланових завдань.
Комплектація
КШМ
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 999 ₴









