
Газонокосарка електрична 1.8 кВт, безщітковий двигун, ширина захвату 420 мм STORM INTERTOOL WT-1201
- Немає в наявності
- Код: WT-1201
8 299 ₴


Призначення
Електрична газонокосарка INTERTOOL WT-1201 відмінно підійде для косіння трави на садових та присадибних ділянках, спортивних майданчиках тощо. Допоможе доглядати за газоном і підтримувати його естетичний вигляд, скошує навіть високу траву, завдяки зручному регулюванню висоти косіння.

Ефективна робота
Працює швидко та ефективно, завдяки встановленому потужному двигуну 1 800 Вт, що розвиває швидкість обертання ножів до 2850 об/хв.
Надійна конструкція з ударостійкого пластику зі сталевими ножами має збільшений ресурс роботи й не деформується від зіткнення з твердими предметами.

Зручна
Невеликі габарити газонокосарки, ергономічний дизайн, ручка з можливістю регулювання положення висоти – все це робить вашу роботу легшою та комфортнішою.
Регулюйте висоту косіння, яка оптимально підходить під довжину трави, завдяки важелю. Рекомендована висота зрізу 4-5 см, косіть не більше половини висоти трави.
Травозбірник з індикатором наповненості повідомить, коли необхідно зробити розвантаження трави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 2850 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 8 299 ₴








