вверхвниз
-18%Шланг PVC високого тиску армований 10 мм, 50 м INTERTOOL PT-1742
- Готово до відправки
- Код: PT-1742
2 199 ₴
1 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Шланг повітряний армований використовується для магістралей пневматичного обладнання. Відмінно підходить для подачі повітря до потужного інструменту під час ремонту автомобілів, забивання цвяхів та скоб, внутрішньої обробки, фарбування та будівництва.

Надійний та міцний
Шланг з PVC армований високоякісним поліестерним волокном, завдяки чому вирізняється високою міцністю та стійкістю до різних механічних впливів.
Три шари шланга роблять його стійким до низьких та високих температур, механічних пошкоджень, а також підвищують загальний ресурс. Міцне армування та товсті стінки забезпечують стабільну роботу шланга з тиском повітря до 15 атм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Армований шланг | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 15 бар |
| Максимальна робоча температура | 60 град. C |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Обсяг | 0.0208 м. куб |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Вага | 7.97 кг |
- Ціна: 1 799 ₴



