-10%Штатив 1.3 м для лазерного рівня, 1/4" INTERTOOL MT-3053
- Готово до відправки
- Код: MT-3053
799 ₴
719 ₴


Призначення
Складаний лазерний штатив призначений для простого та надійного встановлення лазерних рівнів, нівелірів, далекомірів, а також різної фото-, відеотехніки з різьбовим кріпленням 1/4". Такий штатив здатний полегшити роботу оператора та виконати максимально точну розмітку як усередині приміщень, так і зовні.

Складана надійна конструкція
Штатив виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву із пластиковими елементами, це робить його легким та забезпечує зручність при транспортуванні. Має три секції, які можуть фіксуватись як разом, так і окремо. При цьому штатив складається до максимально компактних розмірів з мінімальною вистою 400 мм. Максимальна висота з піднятою колоною та головкою для рівня становить 1300 мм.

Зручна робота
Платформа для встановлення рівня обладнана спеціальною висувною колоною зі зручною ручкою, яка дозволяє точно налаштувати висоту ліній. Також головка здатна обертатися у трьох площинах для побудови проекцій під будь-яким кутом, положення фіксується за допомогою гвинтів з пластиковими баранчиками. Додатково також встановлений бульбашковий рівень для контролю положення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Область застосування | для нівелірів |
| Конструкція | Трипод |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Максимальна робоча висота | 1300 мм |
| Мінімальна робоча висота | 400 мм |
| Тип затискача | Гвинт |
| Довжина у складеному вигляді | 400 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 0.778 кг |
| Тип головки | Плоска |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | 3-х площинна головка |
- Ціна: 719 ₴









