-11%Комплект газовий кемпінговий 5 л ( газова горелка, примус ) INTERTOOL GS-0005
- Готово до відправки
- Код: GS-0005
949 ₴
849 ₴

Газовий балон з пальником - невід'ємний атрибут туристів, любителів кемпінгу, мисливців, рибалок. Також виручить кожного, хто подорожує або перебуває у польових умовах. Він допоможе вам швидко та легко приготувати їжу, адже для цього не потрібно витрачати час на пошук та розпалювання дров. У воєнний час також може використовуватися як автономне джерело тепла та світла за відсутності електромережі.

Економна робота
Балон заправляється газом на автозаправках і здатний працювати протягом кількох тижнів. Витрата палива значно економніша, у порівнянні зі звичайними газовими балончиками із цанговим з'єднанням. Витрата газу становить 100-145 г/годину.

Надійний та безпечний
Балон з металевими стінками, товщиною 2,5 мм, має латунний вентиль, він повністю герметичний та виключає витік газу. Стійкий до механічних пошкоджень, має збільшену міцність, необхідну під час заправляння, експлуатації та транспортування всього балона. Також газовий набір оснащений безпечним запірним пристроєм - запобіжним клапаном проти надмірного тиску.

Зручний у використанні
Цей балон з пальником відмінно підходить для приготування великої кількості їжі завдяки великій, стійкій конфорці, діаметром 220 мм. Широке полум'я регулюється, а сам процес приготування відбувається так само швидко, як і на звичайній газовій плиті. Каструлі та казанки надійно розміщуються на міцній металевій підставці й не перевертаються під час приготування їжі.

Продуманий до дрібниць
Балон має широке дно з підставкою, тому він стійко стоїть навіть на нерівній землі. Ручка, розміщена на конфорці для зручнішого транспортування всього комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витратуа газового палива | 145 г/год |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Тип балона | Різьбовий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Вага | 3.488 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 0.016928 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2200 |
| Габаритні розміри | 220 мм*300мм |
| Витрата палива | 145 р/годину |
- Ціна: 849 ₴








