-17%Дриль-шурупокрут акумуляторний Li-Ion 18 В, 25 Nm, 0-400/0-1500 об./хв, 1.3 А·год INTERTOOL WT-0313
- Готово до відправки
- Код: WT-0313
2 099 ₴
1 749 ₴


Призначення
Акумуляторний шурупокрут INTERTOOL WT-0313 призначений для швидкого та ефективного закручування та відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів тощо. Цей інструмент стане чудовим рішенням для монтажу гіпсокартону, дерев'яних конструкцій, а також свердління різних матеріалів.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 25 Нм, що дозволяє свердлити отвори до 25 мм у деревині перовими свердлами, свердлити метал до 10 мм. Два режими забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Індикатор заряду батареї завжди повідомить коли потрібно замінити розряджений акумулятор.

Функціонал
Регулятор обертів на кнопці ввімкнення у парі з обмежувачем моменту 21+1 забезпечують м'яку роботу без шкоди для матеріалу та кріплень. Заміна оснащення виконується без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дозволяє працювати оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм.

Зручність
Комфортна робота шурупокрута WT-0313 забезпечується невеликою вагою пристрою, а також ергономічним корпусом з прогумованою ручкою. Розташований над пусковою кнопкою перемикач реверсу дозволяє зручно змінювати напрямок обертання однією рукою. Також передбачено у комплекті зачеп на ремінь для зручного носіння шурупокрута на поясі. LED ліхтарик для підсвічування робочої зони. Шурупокрут укомплектований Li-Ion батареєю, ємністю 1.3 Аг, яка заряджається лише за 1 годину.

Комплектація
Дриль-шурупокрут
Акумулятор
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.004959 м. куб |
| Гарантія | 3 місяців |
| Наявність реверсу | Так |
| Особливості | індикатор рівня заряду батареї |
| Напруга | 18 В |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево 25 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Крутний момент | 25 Нм |
| Патрон | 0.8-10 |
- Ціна: 1 749 ₴





