-10%Органайзер 19" 475*380*160 мм, 39 комірок INTERTOOL BX-4013
- Готово до відправки
- Код: BX-4013
999 ₴
899 ₴


Призначення
Вертикальний органайзер з безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання та пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, невеликої фурнітури, металовиробів, біжутерії, бісеру тощо.

Можливості
Вертикальний органайзер з безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання та пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, невеликої фурнітури, металовиробів, біжутерії, бісеру тощо.

Зручний
Прозорі стінки дозволяють побачити що зберігається в лотках - це спрощують процес пошуку. Зручні ручки допомагають висувати лотки, а обмежувачі на верхніх стінках комірок не дозволяють випадати.

Використання
Органайзер призначений для стаціонарного використання та не займає багато місця. Завдяки отворам, розташованим на задній стінці, він легко кріпиться на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 39 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 2.875 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Обсяг | 0.03177 м. куб |
| Кількість секцій | 39 шт |
| Габаритні розміри | 475х380х160 |
- Ціна: 899 ₴







