-4%Степлер пневматичний для цвяхів від 15 до 50 мм INTERTOOL PT-1603
- Готово до відправки
- Код: PT-1603
1 199 ₴
1 149 ₴
INTERTOOL PT-1603 — пневматичний степлер під цвяхи, який можна використовувати в різних типах будівельних та опоряджувальних робіт. РТ-1603 призначений для роботи з цвяхами заввишки від 16 до 50 мм. Обладнаний прогумованою ручкою, яка не втомлює руку та сприяє тривалій та якісній роботі з апаратом. Одними з його головних переваг є механізм швидкого завантаження скоб і можливість регулювання напрямку викидання повітря. Цей степлер має зручний, ергономічний дизайн — працювати з ним ефективно, і водночас комфортно.
Особливості
Постачається в кейсі;
Швидке завантаження цвяхів;
Можливість регулювання напрямку викидання повітря;
Механізм блокування пускового гачка;
Зручна прогумована ручка;
Для додаткової безпеки він обладнаний блокуванням пускового гачка, а також має регулятор напрямку викидання повітря. Під час завантаження кріплення в степлер завжди потрібно пам'ятати про те, що повітряний шланг у цей момент має бути від'єднаний. Для безпеки під час роботи користувач і всі люди, що перебувають в робочому приміщенні, мають надіти захисні окуляри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кріпильний засіб | Цвяхи |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Витрата повітря | 0.4 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Вага | 1.91 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Сумісність | цвяхи |
| Покриття рукоятки | резина |
- Ціна: 1 149 ₴








