вверхвниз
-14%Шланг високого тиску 15 бар, 8мм*2,5мм*50м INTERTOOL PT-1741
- Готово до відправки
- Код: PT-1741
1 799 ₴
1 549 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Шланг повітряний армований використовується для магістралей пневматичного обладнання. Відмінно підходить для подачі повітря для потужного інструменту під час ремонту автомобілів, забивання цвяхів та скоб, внутрішньої обробки, фарбування та будівництва.

Надійний та міцний
Шланг з PVC армований високоякісним поліестерним волокном, завдяки чому вирізняється високою міцністю та стійкістю до різних механічних впливів.
Три шари шланга роблять його стійким до низьких та високих температур, механічних пошкоджень, а також підвищують загальний ресурс. Міцне армування та товсті стінки забезпечує стабільну роботу шланга з тиском повітря до 15 атм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування шланга | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Повітря |
| Діаметр | 8 мм |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Обсяг | 0.014157 м. куб |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Вага | 5.36 кг |
- Ціна: 1 549 ₴



