-14%Шланг гумовий повітряний, армований, до 20 атм, 8×15 мм, 10 м, зі швидкороз'ємними з'єднаннями, STORM INTERTOOL PT-1731
- Готово до відправки
- Код: PT-1731
579 ₴
499 ₴


Призначення
Шланг повітряний гумовий використовується для магістралей пневматичного обладнання. Відмінно підходить для подачі повітря для потужного інструменту під час ремонту автомобілів, забивання цвяхів та скоб, внутрішньої обробки, фарбування та будівництва.

Надійний та міцний
Шланг гумовий армований високоякісним поліестерним волокном, завдяки чому відрізняється високою міцністю та стійкістю до різних механічних впливів.
Три шари шланга роблять його стійким до низьких та високих температур, мастил, бензину, до механічних пошкоджень, заломів. Шланг залишається еластичними навіть за низьких температур.
Температура експлуатації від -30 до +60°С. Міцне армування та товсті стінки забезпечують стабільну роботу з тиском повітря до 20 атм.

Легко під’єднати
Шланг підключається до системи за допомогою швидкороз'ємних з'єднань європейського типу, вони герметичні та дозволяють швидко під’єднати пневмоінструмент до компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | Армована резина |
| Область застосування шланга | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Повітря |
| Діаметр | 8 мм |
| Товщина стінки | 15 мм |
| Довжина | 10 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Армований шланг | Так |
| Колір | Чорний |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 20 бар |
| Руйнівний тиск | 23 бар |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 10 см |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 499 ₴


