-10%Верстат для заточування ланцюгів, бензинових та електричних пилок, 250 Вт, 7500 об/хв., 100*10*3.2 мм INTERTOOL DT-0850
- Готово до відправки
- Код: DT-0850
1 499 ₴
1 349 ₴


Призначення
Якщо ваша пила почала погано справлятися з роботою, то час перевірити її ланцюг та заточити. Робота ручним напилком дуже енергомісткий процес, а при неправильному підході взагалі можна зіпсувати ланцюг. Тому на допомогу приходить електроверстат - він впорається із заточуванням ланцюга значно швидше та якісніше.

Ефективність
Двигун потужністю 250 Вт розвиває швидкість обертання диска до 7500 об/хв., чого достатньо для ефективного заточування ланцюгів будь-яких типорозмірів електричних та бензинових пилок. Поворотна база з градацією кута повороту дозволить виставити необхідний кут нахилу та забезпечить високу точність роботи. Механізм затиску з обмежувачем особливо зручний для серійного заточування.

Надійність конструкції
Корпус верстата виконаний з міцного ABS-пластику, а станина - з алюмінієвого сплаву. Все це сприяє надійному встановленню верстата та забезпечує високу точність робіт із заточування ланцюга. Верстат з мінімальним рівнем вібрації гарантує якісну обробку ланок ланцюгів.

Зручність у роботі
Пристрій має компактні габарити та важить 2 кг, що дозволяє встановити верстат на будь-якій поверхні за допомогою болтів та отворів у станині, або просто прикріпити його струбцинами до стільниці.
Встановлено заточувальний диск стандартного типу, діаметром 100 мм з отвором посадки 3,2 мм. Наявність захисного скла, яке прикриває диск, мінімізує ризик травмування.
Верстат зручний в управлінні завдяки своїй простій конструкції, для роботи не вимагає жодних особливих навичок від оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.174 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 250 |
- Ціна: 1 349 ₴






