-8%Шліфмашина пневматична у валізі 1/4" міні + набір шліфувальних каменів 10ед. INTERTOOL PT-1003
- Готово до відправки
- Код: PT-1003
599 ₴
549 ₴


Призначення
Пневмошліфмашину пряму INTERTOOL PT-1003 використовують для шліфування, зачищання, полірування, а також для обробки деталей від задирок, для зняття фасок, згладжування крайки тощо. Компактна конструкція забезпечує виняткову маневровість та доступ до важкодоступних місць. Такий інструмент стане незамінним маленьким помічником у роботі.

Висока ефективність
Пряма шліфувальна машина виконає будь-яке завдання, пов'язане з точною обробкою, достатньо підібрати необхідну насадку. Встановлений простий та надійний цанговий затискач 6 мм. Завдяки високій швидкості ефективно справляється зі своєю роботою, не вимоглива до джерела повітря, витрата становить 115 л/хв.

Зручна робота
Легка алюмінієва конструкція та малі габарити дозволяють працювати машинкою у місцях з обмеженим доступом. На корпусі передбачений протиковзний кожух для кращої фіксації інструмента в руці. Вихід для шлангу розташований позаду для зручності використання.
До шліфувальної машини передбачений набір аксесуарів, а також кейс для зручного зберігання та транспортування всього комплекту.
У наборі:
шліфувальні головки 6 мм – 5 од.
шліфувальні головки 3 мм – 5 од.
ключі – 2 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Витрата повітря | 115 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.98 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Цанговий затиск | 6; 3 мм |
- Ціна: 549 ₴









