


Призначення
Мийка високого тиску від INTERTOOL DT-1508 чудово справляється з очищенням будь-яких поверхонь за допомогою потужного водяного потоку з максимальним тиском до 150 бар.
Ефективно очищає від забруднень та нашарувань:
- Поверхні транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, а також мотоциклів, катерів, вантажівок та ін.
- Тротуари та майданчики.
- Фасади будинків та споруд.
- Будь-які вироби із міцних матеріалів: каменю, металу, дерева, пластмаси тощо.
- Дерева та чагарники.
Стане чудовим помічником у приватному будинку, гаражі та у господарстві.

Металева помпа
Трипоршневий міцний металевий насос (помпа) довговічний, не схильний до впливу іржі, розбірний та ремонтопридатний. Гарантує високу продуктивність до 7,5 л/хв, що полегшує та прискорює процес миття.

Забір води
Мийка високого тиску підключається як до водопроводу, так й до ємностей з чистою водою (бочок, цистерн, відер). Для підключення до водопроводу використовують шланг не менше 10 м, для підключення до ємності використовують шланг не більше 1,5 – 2 м. Фільтр-адаптер грубого очищення вбереже від потрапляння до системи домішок піску та бруду, а також дозволить під’єднатися до садового шланга.

Надійність
Напір води забезпечує надійний колекторний електродвигун потужністю 2200 Вт. Захист двигуна від перегріву убереже мийку від передчасного виходу з ладу (якщо двигун перегріється, то станеться його автоматичне вимкнення).
Міцний шланг високого тиску з легкістю витримує найбільші навантаження в моменти запуску та зупинки двигуна. Він також має стійкість до зовнішнього механічного впливу.
Пістолет мийки виготовлений з металу, характеризується тривалим терміном служби, витримує екстремальні навантаження (макс. тиск до 200 бар) та перепади температури.

Зручність користувача
Ця модель автомийки має вбудований резервуар для миючого засобу, який подається в магістраль високого тиску та розпорошується разом із водою через форсунку. Потік регулюється від вузького прямого до віялового розпилення. У конструкції мийки передбачено регулятор тиску потоку, а також регулятор подачі піни.
Система Quick Connect дозволяє швидко під’єднати будь-яку насадку до пістолета, а шланг до мийки. За рахунок функції аквастоп ви зможете швидко відключити шланг, не перекриваючи подачу води, що дуже зручно в роботі.
Мийка має котушку для зберігання 5-ти метрового шланга з безпосереднім його підключенням до системи циркуляції води. Також передбачений бічний тримач для зберігання мережевого дроту у згорнутому вигляді.
Широка ручка та великі колеса для зручного транспортування автомийки.
Комплектація
Мийка високого тиску
Пістолет розпилювальний
Шланг високого тиску 5 м
Перехідник DT-1533
Сітчастий фільтр грубого очищення для води
Голка для прочищення форсунки
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 450 л/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Захист від перегріву, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Насос (помпа) | Металевий трехпоршневой |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вага | 15.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 6 699 ₴









